Atp, Alcaraz çekildi: Günahkar için bunun anlamı

achievable

New member
Carlos Alcaraz, Roma Enternasyonalleri'nde yer almayacak. “Madrid'de oynadıktan sonra biraz ağrı hissettim, kolumda biraz rahatsızlık hissettim. Bugün bazı testler yaptım ve ön kolumun pronator kasında son sakatlığımdan dolayı ödem oluştu. Ne yazık ki Roma'da oynayamayacağım. İyileşmem ve %100 acı çekmeden oynamam için dinlenmem gerekiyor. Çok üzgünüm, gelecek yıl görüşürüz”, Instagram'da dünyanın 3 numarası yazdı ve önümüzdeki haftadan itibaren Roma'daki Internazionali Bnl'den çekildiğini duyurdu.

Alcaraz sabit oranı, Sinner için değişen bir şey var mı?

Alcaraz'ın mağlubiyeti Jannik Sinner için özel bir avantaj değil. O buna ikna oldu Corrado Barazzutti Adnkronos'la birlikte bu değişim hakkında düşünen. “Bu arada, Sinner'ın iyi olduğunu ve her şeyden önce antrenman yapabildiğini umuyorum. Alcaraz'ın yokluğuna gelince, onun için özel bir avantaj görmüyorum: o şu anda hâlâ favori ve gerçek 1 numara. henüz sıralamada yok”. Ayrıca, “Alcaraz son zamanlarda iyi oynamış gibi değil. Belli ki Paris'i riske atmak istemediği için duruyor, sakin kalıp mümkün olan en iyi şartlarda Roland Garros'a varmak istiyor. Bu sezon şu ana kadar Indiana dışında Wells, inişlerinden çok çıkışları oldu.” .

Eğer Sinner bir hata yaptıysa, bu Madrid'de geç emekli olmaktı: “Doğru koşullarda olmasaydı belki daha önce yapabilirdi. Ancak umalım ciddi bir şey olmasın.” Musetti de Roma'da olacak ve Barazzutti de ilgilenecek: “Tenisini yeniden keşfetmeye çalışıyor, şu anda kendine olan güvenini yeniden kazanmak için bazı maçlar kazanması gerekiyor: en iyi tenisini özgüvenle sergileyebiliyor ama Onun değeri tartışılmaz, sadece böyle bir dönemden geçiyor ama bunun üstesinden gelecektir.”

Ayrıca okuyun