Napoli, Garcia yerine Conte mi? “Saygı gerektirir”

achievable

New member
Antonio Conte Napoli’ye mi gidiyor? Juventus’un Agnelli ailesinin 100 yıllık mülkiyetini kutlaması, şu anda çukurlarda sıkışıp kalmış olan Salento antrenörüne sorulan bir sorunun temelini oluşturuyor.

Conte, Sky’a futbol kariyerini düşündüğünü şöyle anlatıyor: “Kendinizi bu atmosferde burada bulmak çok güzel. Juve’deki en iyi anınız mı? Trapattoni ile UEFA Kupası’ndaki ilk zafer, Lippi ile scudetto ve Şampiyonlar Ligi olağanüstü bir şey.” futbolcu. “Beni yakın zamanda Serie A yedek kulübesinde tekrar görecek misiniz? Şimdilik ailemin tadını çıkarıyorum. Tottenham’dan ayrılmaya karar verdiğimde oldukça kesin bir seçim yaptım… Temelde dinlenme ve ailenin tadını çıkarma arzusu var. Sonra, yol boyunca pek çok şeyin olabileceğini biliyoruz, ancak şu anda bu atmosferin ve bizi çevreleyen her şeyin tadını çıkarmayı düşünüyorum”, diye ekliyor. Napoli’de Rudi Garcia’nın yedek kulübesi sallanıyor gibi görünüyor: “Napoli? Her zaman büyük saygı ve eğitime sahip olmalıyız, bu gecenin tadını çıkaralım ve mutlu olalım”, diyerek konuyu kısa kesmeye çalışıyor.